  • AMI-M12X-6-15-D
AMI-M12X-6-15-D
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12X-6-15-D
HK JDW NO:
49-AMI-M12X-6-15-D
Description:
LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12X-6-15-D
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Current
    15A