  • AMI-M12W-3-10-D
AMI-M12W-3-10-D
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12W-3-10-D
HK JDW NO:
49-AMI-M12W-3-10-D
Description:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12W-3-10-D
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Series
    AMI-M12W
  • Termination Style
    Wire Leads
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    9.5mH
  • Current
    10A