  • AMI-M11D-1-20-B-2
AMI-M11D-1-20-B-2
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11D-1-20-B-2
HK JDW NO:
49-AMI-M11D-1-20-B-2
Description:
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11D-1-20-B-2
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    AMI-M11D
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    540μH
  • Current
    20A