  • AM-24.000MAGJ-T
AM-24.000MAGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
AM-24.000MAGJ-T
HK JDW NO:
832-AM-24.000MAGJ-T
Datasheet:
AM-24.000MAGJ-T
Step5Bar-code shipping tag
AM-24.000MAGJ-T
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm