  • AK5PAF1-200.0000
AK5PAF1-200.0000
advertisement
Manufacturer No:
AK5PAF1-200.0000
HK JDW NO:
5-AK5PAF1-200.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AK5PAF1-200.0000
Step5Bar-code shipping tag
AK5PAF1-200.0000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm