  • AK2PAF2-200.0000T
AK2PAF2-200.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AK2PAF2-200.0000T
HK JDW NO:
5-AK2PAF2-200.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AK2PAF2-200.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AK2PAF2-200.0000T
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm