  • AK2HAD1-148.50000
AK2HAD1-148.50000
advertisement
Manufacturer No:
AK2HAD1-148.50000
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AK2HAD1-148.50000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AK2HAD1-148.50000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AK2HAD1-148.50000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ClearClock™ AK2
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm