  • AK2DCD1-200.00000
AK2DCD1-200.00000
advertisement
Manufacturer No:
AK2DCD1-200.00000
HK JDW NO:
5-AK2DCD1-200.00000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AK2DCD1-200.00000
Step5Bar-code shipping tag
AK2DCD1-200.00000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm