  • AIAP-01-3R9K-T
AIAP-01-3R9K-T
advertisement
Manufacturer No:
AIAP-01-3R9K-T
HK JDW NO:
5-AIAP-01-3R9K-T
Datasheet:
AIAP-01-3R9K-T
Description:
Quantity:
In Stock : 1957
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
AIAP-01-3R9K-T
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AIAP-01
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm
  • Tolerance
    ±10%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    1.8A
  • Inductance
    3.9μH
  • Test Frequency
    7.9MHz
  • DC Resistance (DCR)
    60mOhm Max
  • Max DC Current
    1.8A
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz