  • AI-4429-P-CP12-2-R
AI-4429-P-CP12-2-R
advertisement
Manufacturer No:
AI-4429-P-CP12-2-R
HK JDW NO:
622-AI-4429-P-CP12-2-R
Package:
Datasheet:
Description:
AUDIO PIEZO INDICATOR 4-16V PNL
Step5Bar-code shipping tag
AI-4429-P-CP12-2-R
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~60°C
  • Size / Dimension
    1.693Dia 43.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256 (6.50mm)
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Rated
    12V
  • Frequency
    2.9kHz
  • Operating Supply Current
    25mA
  • Operating Mode
    Pin Selectable
  • Current - Supply
    25mA
  • Voltage Range
    4V~16V
  • Sound Pressure Level (SPL)
    105dB @ 12V, 10cm
  • Driver Circuitry
    Indicator, Internally Driven
  • Duration
    1.5 PPS
  • Height Seated (Max)
    1.331 33.80mm