  • AF-PD2.33-0.82C3NP220.00-0.00
AF-PD2.33-0.82C3NP220.00-0.00
advertisement
Manufacturer No:
AF-PD2.33-0.82C3NP220.00-0.00
HK JDW NO:
25-AF-PD2.33-0.82C3NP220.00-0.00
Package:
Description:
FLEX HTR .007" W/O PSA +/- 10%
Step5Bar-code shipping tag
AF-PD2.33-0.82C3NP220.00-0.00
  • Shape
    Circular
  • Resistance
    220Ohms
  • Temperature - Peak
    302°F~392°F 150°C~200°C
  • Watt Density @ 12V
    100 mW/in2 ~ 20 W/in2
  • Diameter
    2.330 59.18mm