  • ACM3225-800-2P-T001
ACM3225-800-2P-T001
advertisement
Manufacturer No:
ACM3225-800-2P-T001
HK JDW NO:
769-ACM3225-800-2P-T001
Description:
CMC 400MA 2LN 80 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
ACM3225-800-2P-T001
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Published
    2001
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    EAR99
  • Voltage - Rated
    20V
  • HTS Code
  • Depth
    2.5mm
  • Current Rating
    400mA
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    80Ohm
  • Current
    400mA
  • Max DC Current
    400mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • DC Current
    400mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    150mOhm
  • Impedance @ Frequency
    80Ohm @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10MOhm
  • Height
    2.3114mm