  • ACASA3002E1003P500
ACASA3002E1003P500
advertisement
Manufacturer No:
ACASA3002E1003P500
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ACASA3002E1003P500
Package:
Molded
Description:
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ACASA3002E1003P500
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    3.2mm