  • ACASA2001E2001P5AT
ACASA2001E2001P5AT
advertisement
Manufacturer No:
ACASA2001E2001P5AT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ACASA2001E2001P5AT
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
ACASA2001E2001P5AT
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Tolerance
    0.25%
  • Number of Terminations
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Terminal Pitch
    800μm
  • Number of Resistors
    4
  • Length
    3.2mm