  • AC02D1403A
AC02D1403A
advertisement
Manufacturer No:
AC02D1403A
Manufacturer:
Delta Electronics
HK JDW NO:
216-AC02D1403A
Package:
Datasheet:
Description:
AC/DC Power Supply Dual-OUT 14V/3.3V 0.073A/0.07A 2W 7-Pin