  • ABM7-25.000MHZ-B4-T
ABM7-25.000MHZ-B4-T
advertisement
Manufacturer No:
ABM7-25.000MHZ-B4-T
HK JDW NO:
5-ABM7-25.000MHZ-B4-T
Description:
Crystals 25.000MHZ 18pF 30ppm
Step5Bar-code shipping tag
ABM7-25.000MHZ-B4-T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Accuracy
    0.003 %
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • Length
    5.9944mm
  • Width
    3.5052mm