  • ABM3B-12.000MHZ-B4-T
ABM3B-12.000MHZ-B4-T
advertisement
Manufacturer No:
ABM3B-12.000MHZ-B4-T
HK JDW NO:
5-ABM3B-12.000MHZ-B4-T
Package:
Description:
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R