  • ABM3-25.000MHZ-D4Y-T
ABM3-25.000MHZ-D4Y-T
advertisement
Manufacturer No:
ABM3-25.000MHZ-D4Y-T
HK JDW NO:
5-ABM3-25.000MHZ-D4Y-T
Package:
2-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ABM3-25.000MHZ-D4Y-T
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ABM3
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm