  • ABM3-25.000MHZ-D2Y
ABM3-25.000MHZ-D2Y
advertisement
Manufacturer No:
ABM3-25.000MHZ-D2Y
HK JDW NO:
5-ABM3-25.000MHZ-D2Y
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ABM3-25.000MHZ-D2Y
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series Resistance
    30Ohm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    AT-CUT; BULK
  • HTS Code
  • Frequency Stability
    0.003%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.3 (mm)/L0.197XB0.126XH0.051 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    20ppm