  • ABM13W-32.0000MHZ-6-N2X-T5
ABM13W-32.0000MHZ-6-N2X-T5
advertisement
Manufacturer No:
ABM13W-32.0000MHZ-6-N2X-T5
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-ABM13W-32.0000MHZ-6-N2X-T5
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ABM13W-32.0000MHZ-6-N2X-T5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ABM13W
  • Size / Dimension
    0.047Lx0.039W 1.20mmx1.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    6pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm