  • ABLS-32.000MHZ-K4F-T
ABLS-32.000MHZ-K4F-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-32.000MHZ-K4F-T
HK JDW NO:
5-ABLS-32.000MHZ-K4F-T
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ABLS-32.000MHZ-K4F-T
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ABLS
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Series Resistance
    40Ohm
  • Height
    4.191mm
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.7mm