  • ABLS-24.000MHZ-D2Y-T
ABLS-24.000MHZ-D2Y-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-24.000MHZ-D2Y-T
HK JDW NO:
5-ABLS-24.000MHZ-D2Y-T
Package:
Description:
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD