  • ABLS-12.000MHZ-D2X-T
ABLS-12.000MHZ-D2X-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-12.000MHZ-D2X-T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-ABLS-12.000MHZ-D2X-T
Package:
Description:
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R