  • AB-24.000MAHE-T
AB-24.000MAHE-T
advertisement
Manufacturer No:
AB-24.000MAHE-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-AB-24.000MAHE-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AB-24.000MAHE-T
Description:
CRYSTAL 24.000MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
AB-24.000MAHE-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohms
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    1.0414mm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm