  • A70IK3220AA00K
A70IK3220AA00K
advertisement
Manufacturer No:
A70IK3220AA00K
HK JDW NO:
417-A70IK3220AA00K
Description:
220nF Film Capacitor 10% Axial 250V-DC 200V-AC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
A70IK3220AA00K
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Voltage - Rated AC
    200V