  • A50EH34702660J
A50EH34702660J
advertisement
Manufacturer No:
A50EH34702660J
HK JDW NO:
417-A50EH34702660J
Description:
470nF Film Capacitor 5% Axial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
A50EH34702660J
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Packing Method
    TR
    PET
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    100V
  • Rated (AC) Voltage (URac)
    63V
  • Diameter
    6mm
  • Length
    14mm