  • A16PC3-14ND10-DC24V
A16PC3-14ND10-DC24V
advertisement
Manufacturer No:
A16PC3-14ND10-DC24V
Manufacturer:
Altech Corporation
HK JDW NO:
35-A16PC3-14ND10-DC24V
Description:
CONTACTOR 3P 14A 400VAC 1 NO 24V