  • A16PC3-10ND10-AC36V
A16PC3-10ND10-AC36V
advertisement
Manufacturer No:
A16PC3-10ND10-AC36V
Manufacturer:
Altech Corporation
HK JDW NO:
35-A16PC3-10ND10-AC36V
Description:
CONTACTOR 3P 10A 400VAC 1 NO 42V