  • 9C-24.000MAGJ-T
9C-24.000MAGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
9C-24.000MAGJ-T
HK JDW NO:
832-9C-24.000MAGJ-T
Datasheet:
9C-24.000MAGJ-T
Step5Bar-code shipping tag
9C-24.000MAGJ-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.189W 11.40mmx4.80mm
  • Part Status
    Active
    MHz Crystal
  • Depth
    4.8mm
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    4.0894mm
  • Height Seated (Max)
    0.161 4.10mm