  • 9C-14.7456MAGJ-T
9C-14.7456MAGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
9C-14.7456MAGJ-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-9C-14.7456MAGJ-T
Package:
Datasheet:
9C-14.7456MAGJ-T
Description:
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R