  • 8Z-19.200MAHJ-T
8Z-19.200MAHJ-T
advertisement
Manufacturer No:
8Z-19.200MAHJ-T
HK JDW NO:
832-8Z-19.200MAHJ-T
Datasheet:
8Z-19.200MAHJ-T
Description:
CRYSTAL 19.200MHZ 18PF SMT
Step5Bar-code shipping tag
8Z-19.200MAHJ-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm