  • 8Y-26.000MEEC-T
8Y-26.000MEEC-T
advertisement
Manufacturer No:
8Y-26.000MEEC-T
HK JDW NO:
832-8Y-26.000MEEC-T
Datasheet:
8Y-26.000MEEC-T
Step5Bar-code shipping tag
8Y-26.000MEEC-T
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm