  • 8N4SV75BC-0025CDI8
8N4SV75BC-0025CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N4SV75BC-0025CDI8
HK JDW NO:
668-8N4SV75BC-0025CDI8
Package:
6-CLCC
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series IDT8N4SV75BC 25MHz 6-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4SV75BC-0025CDI8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-CLCC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FemtoClock® NG
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Frequency
    25MHz