  • 8N4Q001LG-1105CDI8
8N4Q001LG-1105CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N4Q001LG-1105CDI8
HK JDW NO:
668-8N4Q001LG-1105CDI8
Description:
Clock Oscillator Programmable Timers FemtoClock® NG Series 110MHz 10-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4Q001LG-1105CDI8
    10-CLCC
  • Supplier Device Package
    10-CLCC (7x5)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Frequency
    110MHz
  • Current - Supply
    155mA