  • 8N4Q001LG-1105CDI
8N4Q001LG-1105CDI
advertisement
Manufacturer No:
8N4Q001LG-1105CDI
HK JDW NO:
668-8N4Q001LG-1105CDI
Package:
10-CLCC
Datasheet:
8N4Q001LG-1105CDI
Description:
Clock Oscillator Programmable Timers FemtoClock® NG Series 110MHz 10-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4Q001LG-1105CDI
  • Series
    FemtoClock® NG
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Clock Oscillator
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Frequency
    110MHz
  • Current - Supply
    155mA
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-CLCC
  • Supplier Device Package
    10-CLCC (7x5)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C