  • 8N3SV75AC-0100CDI8
8N3SV75AC-0100CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N3SV75AC-0100CDI8
HK JDW NO:
668-8N3SV75AC-0100CDI8
Package:
6-CLCC
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series IDT8N3SV75AC 100MHz 6-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N3SV75AC-0100CDI8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-CLCC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FemtoClock® NG
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Frequency
    100MHz