  • 896H-1CH-D-R1-12VDC
896H-1CH-D-R1-12VDC
advertisement
Manufacturer No:
896H-1CH-D-R1-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan
HK JDW NO:
16844-896H-1CH-D-R1-12VDC
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 0.15A (Coil), 12VDC (Coil), 1800mW (Coil), 50A (Contact), 14VDC (Contact), DC Input, DC Output, Socket Mount,