  • 862-CLEAR-18MMX55M-BULK
862-CLEAR-18MMX55M-BULK
advertisement
Manufacturer No:
862-CLEAR-18MMX55M-BULK
Manufacturer:
Artery
HK JDW NO:
2-862-CLEAR-18MMX55M-BULK
Package:
Description:
CLEAR 18MM X 55 M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
862-CLEAR-18MMX55M-BULK
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 4466B 1.5
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 9495MP 0.188 X 60YD
3M 9495MP 0.188 X 60YD
3M 301+ 0.75 X 0.75-1000
3M 301+ 0.75 X 0.75-1000
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100