  • 7V-18.432MAHQ-T
7V-18.432MAHQ-T
advertisement
Manufacturer No:
7V-18.432MAHQ-T
HK JDW NO:
832-7V-18.432MAHQ-T
Datasheet:
7V-18.432MAHQ-T
Description:
Quantity:
In Stock : 16317
Step5Bar-code shipping tag
7V-18.432MAHQ-T
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    7V
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    18.432MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm