  • 7Q-38.400MBN-T
7Q-38.400MBN-T
advertisement
Manufacturer No:
7Q-38.400MBN-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7Q-38.400MBN-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
7Q-38.400MBN-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7Q-38.400MBN-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    7Q
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm