  • 7P-30.720MBP-T
7P-30.720MBP-T
advertisement
Manufacturer No:
7P-30.720MBP-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7P-30.720MBP-T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
7P-30.720MBP-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7P-30.720MBP-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    7P
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    2.7V~5.5V
  • Frequency
    30.72MHz