  • 7M-38.400MAHV-T
7M-38.400MAHV-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-38.400MAHV-T
HK JDW NO:
832-7M-38.400MAHV-T
Datasheet:
7M-38.400MAHV-T
Step5Bar-code shipping tag
7M-38.400MAHV-T
    21 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm