  • 7M-20.000MAHE-T
7M-20.000MAHE-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-20.000MAHE-T
HK JDW NO:
832-7M-20.000MAHE-T
Datasheet:
7M-20.000MAHE-T
Description:
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
7M-20.000MAHE-T
    21 Weeks
  • Mount
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TR
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.7 (mm)/L0.126XB0.098XH0.028 (inch)
  • Operating Frequency
    20MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    1 µW
  • Series Resistance
    80Ohm
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm