  • 77A-332M-01
77A-332M-01
advertisement
Manufacturer No:
77A-332M-01
Manufacturer:
Fastron Technology
HK JDW NO:
3540-77A-332M-01
Quantity:
In Stock : 483
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
77A-332M-01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Inductance
    3.3 mH
  • Max DC Current
    800mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    4.8Ohm
  • Diameter
    11mm
  • Length
    26mm