  • 7151M50LF
7151M50LF
advertisement
Manufacturer No:
7151M50LF
HK JDW NO:
378-7151M50LF
Package:
Datasheet:
7151M50LF
Description:
Clock Generators
Step5Bar-code shipping tag
7151M50LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    8
  • Length
    4.9mm
  • Width
    3.9mm
  • Thickness
    1.5mm