  • 656M7683I2T
656M7683I2T
advertisement
Manufacturer No:
656M7683I2T
HK JDW NO:
221-656M7683I2T
Datasheet:
656M7683I2T
Step5Bar-code shipping tag
656M7683I2T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    656C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Terminal Finish
    Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    76.8MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCMOS
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    76.8MHz
  • Rise Time-Max
    10ns
  • Fall Time-Max
    10ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm