  • 656E7683C3T
656E7683C3T
advertisement
Manufacturer No:
656E7683C3T
HK JDW NO:
221-656E7683C3T
Datasheet:
656E7683C3T
Step5Bar-code shipping tag
656E7683C3T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    76.8MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    76.8MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm