  • 654V13504C2T
654V13504C2T
advertisement
Manufacturer No:
654V13504C2T
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
HK JDW NO:
221-654V13504C2T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
654V13504C2T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
654V13504C2T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    654P/L
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    135MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm