  • 654E10403I3T
654E10403I3T
advertisement
Manufacturer No:
654E10403I3T
HK JDW NO:
221-654E10403I3T
Datasheet:
654E10403I3T
Step5Bar-code shipping tag
654E10403I3T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    654P/L
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    104MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm