  • 653V10003C3T
653V10003C3T
advertisement
Manufacturer No:
653V10003C3T
HK JDW NO:
221-653V10003C3T
Datasheet:
653V10003C3T
Step5Bar-code shipping tag
653V10003C3T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    66mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm